VELKÁ ZIMNÍ VÝROBNÍ FOTO SOUTĚŽ

29.11.2021
VELKÁ ZIMNÍ VÝROBNÍ FOTO SOUTĚŽ

Čas běží jako voda, rok se zase s rokem sešel a vy už netrpělivě očekáváte, kdy a zda bude další velká zimní výrobní soutěž s naším projektem Fíha Dýha😊 Aspoň podle počtu vašich registrací a objednaných krabic s dýhou to tak vypadá😊


A je to konečně tu.

Letošní soutěž přetáhneme do nového roku, abyste měli všichni dostatek času zapojit do hlasování své rodinné příslušníky a známe😊. Fotografie do soutěže nám můžete zasílat od 1. prosince 2021 do 23. prosince 2021.

A opět se vracíme k rozdělení soutěže do 3 kategoriích dle věku soutěžících - MŠ, ZŠ I. a ZŠ II. stupeň. Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž Fíha Dýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

A jaké vlastně bude téma?

Nic složitého a překvapivého😊 – „Zimní čas, čas vánoční“

Posílat můžete fotografie různých výrobků s tematikou Vánoc a zimy. Jedinou podmínkou je při tvorbě využít dýhu. Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž Fíha Dýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

Jak soutěžit?

Do zimní soutěže s projektem Fíha Dýha se zapojíte tak, že nám na e-mail soutez@fihadyha.cz zašlete fotografickou dokumentaci vašich 2D či 3D výrobků z dýhy, které se vztahují k zadanému tématu. Své fotografie můžete do soutěže zasílat od 1. prosinec 2021 od 9:00 hod. do 23. prosince 2021 do 20:00 hod. Zaslané fotografie umístíme na facebookovou stránku „Soutěž Fíha Dýha“, kde bude také probíhat hlasování o Cenu veřejnosti, tedy o nejvyšší počet „like“. Toto hlasování potrvá od 1. prosinec 2021 do 3. ledna 2022 do 22:00 hod.

O co soutěžíme?

Ceny do soutěže věnovali partneři projektu Fíha Dýha - SAPELI a.s., Grena, a.s., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Vítěz z každé kategorie, stejně jako vítěz ceny veřejnosti, obdrží voucher na školní, výtvarné a kancelářské potřeby společnosti SEVT, a.s. v hodnotě 5 000 Kč.

Více informací o projektu a soutěži, včetně jejích kompletních pravidel, naleznete na webu www.fihadyha.cz.

Doufáme, že si soutěž užijete a pomůžete nám tak zaplnit naše foto alba dalšími krásnými výrobky, které inspirují k tvoření s dýhou další a další nadšence. Vždyť není nic krásnějšího než práce s přírodními materiály, mezi které patří i naše dýha.

Vaše Fíha Dýha a partneři projektu

        Dýha

Aktuality

Od února jede Fíha Dýha naplno!

22.01.2024 - Od 1. 2. 2024 opět naplno rozjíždíme projekt Fíha Dýha Můžete se těšit na postupnou rozesílku objednávek.  Jak to bude ... Od února jede Fíha Dýha naplno!

Pozastavení projektu Fíha Dýha

25.09.2023 - Bohužel se nám stále nepodařilo zajistit správný chod projektu Fíha Dýha. Sešla se spousta nepříjemných provozních událostí a momentálně nejsme schopni ... Pozastavení projektu Fíha Dýha

Fíha Dýha jede na prázdniny

28.06.2023 - Z důvodu organizačních změn a dovolených má projekt Fíha Dýha také prázdniny. Bohužel již nestihneme odbavit objednávky, které přišly po ... Fíha Dýha jede na prázdniny

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu GRENA a.s. GRENA a.s.
Výroba protipožárních, nehořlavých, izolačních a akustických desek
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.