Velká zimní výrobní soutěž na téma vánoční stromeček

01.11.2019

Rok se zase s rokem sešel a my tu pro vás máme další velkou zimní výrobní soutěž J 

A jaké nás pro letošní rok čeká téma?

VÁNOČNÍ STROMEČEK

Už teď se moc těšíme, jaké výrobky z dýhy nám do soutěže, která potrvá od 1. listopadu 2019 až do 12. prosince 2019, zašlete.

Opět soutěžíme ve 3 kategoriích dle věku soutěžících - MŠ, ZŠ I. a ZŠ II. stupeň.  Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž FíhaDýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

Jak soutěžit?

Do zimní soutěže s projektem Fíha Dýha se zapojíte tak, že nám na e-mail soutez@fihadyha.cz zašlete fotografickou dokumentaci vašich 2D či 3D výrobků z dýhy na téma vánoční stromeček. Své fotografie můžete do soutěže zasílat od pátku 1. listopadu 2019 od 9:00 hod. do čtvrtka 12. prosince 2019 do 20:00 hod. Zaslané fotografie umístíme na facebookovou stránku „Soutěž Fíha Dýha“, kde bude také probíhat hlasování o Cenu veřejnosti, tedy o nejvyšší počet „like“. Toto hlasování potrvá od 1. listopadu 2019 do 15. prosince 2019 do 22:00 hod.

O co soutěžíme?

Ceny do soutěže věnovali partneři projektu Fíha Dýha  - SAPELI a.s., Jitona a.s., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Vítěz z každé kategorie , stejně jako  vítěz ceny veřejnosti, obdrží voucher na školní, výtvarné a kancelářské potřeby společnosti SEVT, a.s. v hodnotě 5 000 Kč.

Více informací o projektu a soutěži, včetně jejích kompletních pravidel, naleznete zde.

Doufáme, že si soutěž užijete a pomůžete nám tak zaplnit naše foto alba dalšími krásnými výrobky, které inspirují k tvoření s dýhou další a další nadšence. Vždyť není nic krásnějšího než práce s přírodními materiály, mezi které patří i naše dýha.

Vaše Fíha Dýha


 

Dýha

Aktuality

Nový partner projektu - Grena, a.s.

27.02.2020 - Novým partnerem našeho celorepublikového projektu Fíha Dýha se stala ryze česká společnost Grena, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí, ...

Velká zimní výrobní soutěž na téma vánoční stromeček

01.11.2019 - Rok se zase s rokem sešel a my tu pro vás máme další velkou zimní výrobní soutěž J  A jaké nás ...

Šťastný nový rok 2019

01.01.2019 - Krásný start do nového roku 2019, hlavně zdraví, radost a spoustu nápadů přeje celý tým Fíhy Dýhy :) Děkujeme za ...

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu Jitona a.s. Jitona a.s.
tradiční český výrobce nábytku
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.