FÍHA?! – DÝHA!

Vítejte na stránkách celorepublikového projektu FÍHA - DÝHA, který vznikl na podporu povědomí o kvalitě přírodních materiálů u dětí a studentů nejen v rámci vyučování a zájmových kroužků, ale i v praktickém životě...

Pokud máte zájem zapojit se do projektu, pokračujte zde: Jak se zapojit do projektu FÍHA - DÝHA?


 
CO JE U NÁS NOVÉHO?

27.2.2020

NOVÝ PARTNER PROJEKTU - GRENA, A.S.

Novým partnerem našeho celorepublikového projektu Fíha Dýha se stala ryze česká společnost Grena, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí, jejíž historie sahá až do roku 1941.  

Jednou z jejích výrobních divizí jsou již více než 20 let česká kuchyňská dvířka a nábytkové dílce, které jsou oblíbené především mezi tuzemskými truhláři a výrobci nábytku. Kuchyňská dvířka a nábytkové dílce společnosti Grena jsou povrchově upravená fólií PVC, PP nebo speciální akrylátovou fólií s vysokým leskem, případně hlubokým matem. V nabídce nechybí ani dvířka lakovaná a přírodní dýhovaná.

Dýhou jsou povrchově upravovány také další produkty společnosti Grena, a to protipožární, nehořlavé, izolační a akustické vermikulitové desky, které představují hlavní oblast výroby společnosti. Vermikulit a vermikulitové produkty mají široké využití ve stavitelství, lodním průmyslu, při stavbě krbů a kamen, výrobě dveří a v řadě dalších oborů a odvětví. Tento sortiment společnost Grena vyváží do více než 30 zemí světa. 

20.1.2019

KOLIK UŽ NÁS JE?

Projekt FÍHA-DÝHA je tu pro Vás již 4.rok. Zajímá vás, kolik si za tu dobu dokázal získat příznivců z řad dětí i dospělých? Podívejte se na naši statistku:

3190- je počet již odeslaných krabic s dýhou

...a těšíme se na další z Vás!


1.1.2016
POZOR! ZMĚNA V ODESÍLÁNÍ KRABIC S DÝHOU
 
Vzhledem k opravdu VELKÉMU zájmu z celé ČR a zvyšování cen dopravného, jsme museli přistoupit ke zvýšení poštovného a balného pro přihlášené ve výši 195 Kč.

Věříme, že tato změna nebude překážkou pro zapojení do projektu. Krabice s dýhou i nadále zůstává ZDARMA!
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemně strávené chvíle při práci s dýhou.

 

13.11.2014

FÍHA DÝHA SE STÁLE ROZRŮSTÁ - NOVĚ UŽ I NA SLOVENSKO!

 

Díky obrovskému zájmu a oblibě projektu Fíha Dýha se nám podařilo rozšířit projekt i na Slovensko. Od 15.11.2014 se mohou do projektu hlásit všichni zájemci i ze Slovenska. Těšíme se na Vás! 


...A JAK PROJEKT BAVÍ VÁS?

  • Je to prima nápad, tento přírodní materiál je krásný. Obecně materiálu do vyučování není nikdy dost a učitelé jej shání sami, jak se dá.

                 Anna Šimonová,  Základní a mateřská škola Sněžné

 

  • S dýhou jsme již pracovali v minulosti, ale bohužel zásoby došly. Zjištění, že je možnost objednávky, mi udělalo velkou radost, kterou sdílely i moje kolegyně. Děkujeme a přejeme vše dobré :-) 

                Miroslava Vagenknechtová, Mateřská škola Rosice

  • Jsme rádi, že existují projekty, které vyzdvihují krásu přírodních materiálů a v období plastu a spotřebního konzumu nabízejí dětem možnost poznat nadčasovost dřeva a materiálů z něj vyrobených.

    Mgr. Lenka Dianová, Základní škola Šťáhlavy

  • Projektové vyučování nám umožňuje vytvářet mnoho 3D objektů. Většinou používáme papírový odpad nebo polystyren, originál přírodu bychom si nemohli dovolit pořídit. Takže dýha by nám jistě naše výrobky obohatila.

    Ing. Jitka Klimecká Havlínová, domácí škola 


 

 

NEJNOVĚJŠÍ GALERIE VAŠICH VÝROBKŮ

 

Podívejte se na nejnovější příspěvky v naší fotogalerii. Jak pracují s dýhou děti?

 

 

Dýha

Aktuality

Nový partner projektu - Grena, a.s.

27.02.2020 - Novým partnerem našeho celorepublikového projektu Fíha Dýha se stala ryze česká společnost Grena, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí, ...

Velká zimní výrobní soutěž na téma vánoční stromeček

01.11.2019 - Rok se zase s rokem sešel a my tu pro vás máme další velkou zimní výrobní soutěž J  A jaké nás ...

Šťastný nový rok 2019

01.01.2019 - Krásný start do nového roku 2019, hlavně zdraví, radost a spoustu nápadů přeje celý tým Fíhy Dýhy :) Děkujeme za ...

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu Jitona a.s. Jitona a.s.
tradiční český výrobce nábytku
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.