Jak se zapojit do projektu FÍHA-DÝHA?​

Zapojte Vaši školu, školku nebo kroužek do unikátního projektu FÍHA – DÝHA? Nevadí! Jde to rychle a jednoduše.

fiha-dyha-2

A co získáte?

4kg radosti, vůně dřeva neomrzí

Plno zábavy i lehkého poučení s rozmanitými dýhami (dřevěnými tenkými páskami), ze kterých můžete poskládat záložku, obrázky, a ti šikovnější různé dekorace… Fantazii se meze nekladou!
A když se to pořádně rozjede…soutěž není vyloučená! Sleduj naše webové stránky!

Krabici dýhy pro studenty nebo děti

Obsahovou náplň vyučující hodiny nebo času, který strávíte s vašimi dětmi a studenty, a to nejen na hodiny výtvarné výchovy, ale i češtiny, matematiky nebo přírodopisu či biologie.

Skupiny

Pakliže reprezentujete školu, školku nebo kroužek objednejte a zaplaťte produkt pro skupiny. Na zadanou adresu Vám přijde na dobírku (cena za dopravné 240 Kč v rámci celé ČR, 15 € v rámci celé SR ) ZDARMA krabice vzorků nejrůznějších druhů dýh! Stáhněte si z našich stránek návody a pusťte se do toho! S dýhou se nudit nebudete! Krabice s dýhou obsahuje cca 4 kg dýhových odstřihů rozmanitých tvarů a barev. Taková krabice vystačí pro tvoření celé třídy (cca. 30 žáků).

Jednotlivci

V případě, že jste individuální zájemce tedy soukromá osoba, vytvořte objednávku  a zaplaťte produkt pro jednotlivce. Na zadanou adresu Vám bude zaslána stejná krabice s dýhou za cenu 480 Kč v ČR, 30  v rámci SR. Krabice s dýhou obsahuje cca 4 kg dýhových odstřihů rozmanitých tvarů a barev. 

Nákupní košík